SEALINE ABOUT

Mescioğlu İnşaat, Namık Ziya Mescioğlu önderliğinde, yapı sektöründeki tecrübeleri ışığında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. ‘Güvenli yapı’ ; ‘fore kazık’ tümceleri ile sektördeki diğer firmalardan ayrılan Mescioğlu İnşaat ilerleyişini bu sağlam zeminde sürdürmektedir.

Kuruluşundan bu yana birçok proje tamamlayarak; Bursa’da yaşam alanları üreten Mescioğlu İnşaat, bugüne kadar; Proje 1001, Proje 1002, Proje 1003, Odunluk Projesi 1004, Proje 1005, Foreli Eveler 1, Foreli Evler 2, Mesken İş Merkezi, Foreli Evler 3, Foreli Evler 4, Akpınar Projesi, Yunuseli Projesi, Ertuğrul Projesi, Foreli Evler 5, Eğitim Projesi, Panayır Projesi, Yunuskent Projesi, Emek İş Merkezi, Foreli Evler 6 gibi birçok projeye imza atmıştır.

Yenilikçi yapılarına hız kesmeden devam eden Mescioğlu İnşaat, Bursa ilinin en büyük problemlerinden biri olan ‘Çarpık ve sağlıksız’ yapıları görerek, kendine; ‘Kentsel Dönüşüm’ kavramına öncü bir yol belirlemiştir.Vizyon ve miyonunun liderliği ile; ‘güvenli yapı’ başlığını, depreme dayanıklı yapılmamış olan yaşam alanlarında uygulama ilkesini de belirlemiştir.