SEALINE HAKKINDA

“Kalbimizdekini ellerimizle inşa ediyoruz”

Yapı sektöründeki başarılı çalışmalarıyla 34 yıldır güven inşaa eden Mescioğlu Şirketler Grubu, bugün sekiz ayaklı dev bir organizasyon olarak yükselmeye devam ediyor.

Sektördeki faaliyetlerine 1982 yılında Bursa’da Tuşpa Yapı Malzemeleri San ve Tic. Ltd. Şti. ile başlayan Mescioğlu, çeşitli yapı ürünlerinin perakende ve toptan satışı ile başladığı ticari faaliyetine zaman içerisinde kurumsal yapısını geliştiren ve büyüyen farklı şirketlerle de destekleyerek, bugün pek çok alanda yapı sektörüne kaliteli hizmet sunan ayrı şirketler halinde faaliyetlerini sürdürüyor.

Mimari dekorasyonun merkezinde perakende satış , proje taahhüt ve toplu satışlar için Tuşpa Yapı Malzemeleri A.Ş ve Seramika Yapı Malzemeleri A.Ş. ile Bursa bölgesinde bulunan perakende mağazalar ile hizmet veriyor.
Meskar Yapı Malzemeleri A.Ş. ve Yapıca Yapı Malzemeleri A.Ş. ile Güney Marmara ve çevresindeki illere distribütörlükleri ve bayilikleri gerçekleştirilen yapı malzemeleri tedariği ,satış ve lojistik servisi sağlanmaktadır.

Mescioğlu Mobilya ile banyo , mutfak mobilyası ve kapı üretimleri mekanlara kaliteli ve estetik değerler üretilerek uygulanmaktadır. Korur Yapı Malzemeleri A.Ş. olarak iştirak edilen kuruluş ile beton, demir, çelik, tuğla, izolasyon ve yapı hammaddesi satış ve uygulamalarını yapılmaktadır.

Mesci Yapı Ltd. Şti. yapı malzemelerinin ithalatını yapan firma olarak faaliyet gösteriyor. Mescioğlu İnşaat A.Ş ile de inşaat setöründe “Güvenli yapılar inşa eder” sloganı ile kalite standardı titizlikle gerçekleştirilmektedir.